1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Бисери

Дискусија во 'Мода и стил' започната од Capricorn96, 30 мај 2016.

 1. Capricorn96

  Capricorn96 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2014
  Пораки:
  243
  Допаѓања:
  407
  Пол:
  Женски
  Не знаев каде да пишам па се одлучив за нова тема.
  Ако е дупла или несоодветна - корпа

  Значи продавам бисери, бела боја, големини од 4,6 и 8 милиметри (обем). Цената е 40 денари за 100 бисери.
   
 2. Capricorn96

  Capricorn96 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2014
  Пораки:
  243
  Допаѓања:
  407
  Пол:
  Женски