1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Битола и Битолчани

Дискусија во 'Канта' започната од Plamenka, 30 март 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Plamenka

  Plamenka Активен член

  Се зачлени на:
  25 март 2015
  Пораки:
  57
  Допаѓања:
  193
  Пол:
  Женски
  Епа темата е за сите кои што се од Битола, тука можите да кажите се за градот каде најчесто излегувате кои ви се омилени клубови,кафичи, ресторани,бутици,парфимерии и ред други работи :*
   
  На Hristov му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Heart *21*

  Heart *21* Активен член

  Се зачлени на:
  30 март 2015
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  144
  Пол:
  Женски
  Ти посакувам убава вечер @Plamenka.

  Иначе најчесто излегувам во Connect, House of Manaki, Belata kuka, Gt Coffe...

  Kala парфимерија, Merkur...


  Vassidora, Terra Nova, NY Nora... Поздрав
   
  На Plamenka и Hristov им се допаѓа ова.
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.793
  Допаѓања:
  65.507
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.