1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Битола

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од babyketi, 3 декември 2009.

 1. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  669
  Eve uste edna tema...
  Jas sum Bitolcanka (uvezena od Kumanovo)..
  Neka pisat koi se Bitolcanki od MK i Svetot...
  Pozdrav.

  Редактирано од модератор!

  Темава може да послужи и за развивање на дискусија за се поврзано со градот, новости, случувања, историја и.т.н.
   
  На Incubus и stilas7 им се допаѓа ова.
 2. doll

  doll Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2009
  Пораки:
  328
  Допаѓања:
  115
 3. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  669
  DOLL kade zivees vo koj del...
  Pisi ,a ako ne sakas na forum,pisi mi privatno!
  POz.
   
 4. malecka15

  malecka15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  93
  Допаѓања:
  166
  e pa mnogu sme bile , i jas sum bitolcance i toa gordo :D
   
 5. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  669
  MAlecka 15 i ti si znaci bitolcanka...
  Od koj del si?
   
 6. soledad

  soledad Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  418
  Допаѓања:
  251
 7. doll

  doll Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2009
  Пораки:
  328
  Допаѓања:
  115
  vo blizina na centarot ! :)
   
 8. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  669
  Vidi CUDO ...i jas ziveam vo blizina na centarot,kaj Univerzitetskata biblioteka :P
   
 9. Inola

  Inola Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  246
  Допаѓања:
  203
  Јас сум битолчанка извезена во Скопје :D
   
  На stilas7 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  669
  ANNABEL Bitola ti e najgolem biznis centar vo Makedonija...
  Cas uvezuva,cas izvezuva ludje ... :lol:
  Kolku vreme si "izvezena"vo Sk?
  Poz.
   
 11. barbie-hilton

  barbie-hilton Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  154
  Допаѓања:
  82
  Пол:
  Женски
 12. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  669
  MASALA,MASALA, VTORA STRANICA BITOLCANKI! :lol:
  AJ NEKA SE MNOZAT! :P
   
  На Cvetetto му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Blue

  Blue Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2009
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  16
  Vie si imate seriozni problemi...
   
 14. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  669
  Site sto ne se bitolcanki i sto ne sakaat da se prijavat(za sto e i namenata na ovaa tema),nemora da trosat vreme na ovaa tema....
  Blagodaram!
   
 15. hristin4e

  hristin4e Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  327
  Допаѓања:
  1.291
  Пол:
  Женски
  i jas sum bitolcanka :D :D :D
   
 16. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  669
  HRISTIN4E WELLCOME ....
   
 17. malecka15

  malecka15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  93
  Допаѓања:
  166
  ay vo zgradite kaj javor :D
   
 18. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  669
  MAlecka 15 super lokacija...strog centar! ;)
   
 19. mala

  mala Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2009
  Пораки:
  89
  Допаѓања:
  13
  i jas sum od bitola
   
 20. soledad

  soledad Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  418
  Допаѓања:
  251
  pa dosta bitolcanki ne ima jas inaku podolu od ruska crkva sum