Битола

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од babyketi, 3 декември 2009.

 1. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  622
  LELEEEEEE odma da si dosla!!!!I toa ovoj vikend!!!!
  Te cekam na kafe..licno ke ti go napravam... :lol:
  Zosto ne si dosla 2 god????
   
 2. GoodGirl

  GoodGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2010
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  7
  Па се канев ама никако да дојдам и после братучедите почнаа да ми студираат тука и така не отидов :D
   
 3. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  622
  Znaci tamu si preselena i tamu zivees?????
  Kako i da e se doadja nekogas i da go vidis gradot i da se prosetas,da se napies kafe so prijatel......
   
 4. GoodGirl

  GoodGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2010
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  7
  Од мн мали год сум тука ! Така да си ги знам само роднините :?
   
 5. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  622
  Togas o.k.
  Dojdi poseti ne nekogas!
   
 6. GoodGirl

  GoodGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2010
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  7
  Обавезно !!!
   
 7. tate

  tate Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2010
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  4
  IIIIIIIIIIIIII, SHO SAKATE VIE BITOLCHANKITE MA???
  SHO SEGA ......KOI SME BITOLCHANKI??
  NAS OD PO SELAVA NE NE ESAPITE???
  MALKU MAZIVE NE NE ESAPAT.........PAK SEGA I VIE.............SRAM DA VI E???
  KAKO ME RAZOCHARAVTE.....AJ SEGA I JAS DA PRASHAM ..............., KOI SME OD SELAVA??? I KE SE DELIME PO BITOLCHANKI I OSTANATI???
  NEMOJ TAKA SEGA....................PA I VIE STE LUGE.......AKU STE BITOLCHANKI......SHO IMA TO VRSKA.............LUGE SME SITE....AMA ......SEGA IAKO NE E VO TREND DA SI BBITOLCHANKA, NIE PAK SI VE SAKAME..........AH AH.......PUSTI KOMLEKSI.......KE VE UNISHTAT.AMA, PAK VIE KAZUVAJ TE SI DEKA STE B I T O L C H A N K I

  VPROCHEM SAMO TOA VI OSTANUVA...........KAZUVANJETO......
   
 8. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  622
  TATE sto si tolku luta na BITOLCANKI???????
  STO TOLKU TI ZGRESILE !!! :lol: :lol: :lol:
   
 9. GoodGirl

  GoodGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2010
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  7
  Зашто таков коментар од тате ???? :worried:hock:
   
 10. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  622
  Neznam,ama ocigledno ima nekoja "trauma"od bitolcanki :lol: :lol: :lol:
   
 11. GoodGirl

  GoodGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2010
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  7
  ама не сватив што сака да каже... :?
  и плус годините не доликуваат за такви коментари :?
  не ме сваќајте погрешно ништо лично :?
   
 12. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  622
  I jas mislam taka,ama dokolku ubavo sfativ saka da kaze deka tie sto se od selo ne vredat pomalku od Bitolcanki...valjda ...ili taka nesto.....
  Ama pa ovde za toa ne se raboti...
  Izgleda ja ima utnato temata :lol: :lol: :lol:
   
 13. magic

  magic Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  187
  Допаѓања:
  75
  Пол:
  Женски
  хм... и јас се зачудив. Баш сега гледав дали се има пријавено уште некоја битолчанка ама не очекував ваков коментар :worried:hock: :o Ние ниту навредивме некој ниту ништо :evil: :worried:ilent: Поздравче до битолчанки
   
 14. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  622
  POZDRAV DO SITE BITOLCANKI i BITOLCANI sekako! :lol: :lol: :lol:
   
 15. magic

  magic Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  187
  Допаѓања:
  75
  Пол:
  Женски
  Поздрав и од мене и babyketi честито за зеленото цветче ;)
   
 16. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  622
  FALA MAGIC...PA DA TI SE VRATI :D
   
 17. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.967
  гооооолем поздрав до битолчанкиве на форумов :D јас сум од скопје ама се надевам кога ќе дојдам да прошетам по широк-сокак ќе ме дружите :?: само еднаш имам појдено во битола и тоа пред 10 години :?
  за да пишам на темава ме испровоцира оваа ТАТЕ...добро бре што и е на женава баш и ги гледав коментарите се и се со ЛЕЛЕЕЕЕ и ОФ ЛЕЛЕЕЕЕ :lol: ај нека се научи како да пишува на форумов и нека намали со навредите и простотилакот :worried:ilent: еве во врска со темава никој не спомна понижување,делење и сл. едноставно девојките сакаат да видат колку форумџики се од битола и баш е интересно според мене 8) си има некои комплекси женава хахахаххаха :mrgreen:
   
  На MiiLla му/ѝ се допаѓа ова.
 18. PufCe

  PufCe Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 декември 2009
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  6
  Добар ден на сите... Мојот прв пост, каде ако не на оваа тема-да се претставам..Јас сум од Битола ;)
   
 19. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  622
  E ajde de.... :lol: :lol: :lol:
  GO-GIRL bujrum vo Bitola ,ama odlozi za nekoj mesec ,posto ovde mrzne!
   
 20. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.967
  ах и кај нас е ладно.....ке почекам да се стопли па налето ќе прошетам натака :D
  и да не заборавам babyketi честитки за работата и за зеленово цветче на форумов СЕ НАЈУБАВО :)