Битола

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од babyketi, 3 декември 2009.

 1. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  631
  FALA GO-GIRL...da ti se vrati cvetceto ,a i rabotata ,dokolku nemas i ocekuvas.
  FAla na podrskata!Pozdrav.
   
 2. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.758
  Абе не сум од Битола, ама супер си се Битолчанки :lol: :lol: :up:
   
  На MiiLla му/ѝ се допаѓа ова.
 3. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  631
  MA da!Neli se super! :lol: :lol:
   
 4. anastasija19

  anastasija19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  245
  Допаѓања:
  46
  јас не сум од битола (од источниот дел сум ,но бев за нова година во битола во император супер си поминавме широк сокак е баш фино место за шетање се надевам наскоро пак да дојдам се надевам ке ме дружите позз до сите битолчанки :D :D
   
 5. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  631
  Dojdi pak..koga ke sakas..te cekame na kafe.. :D
   
 6. jasminamkd

  jasminamkd Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  eve uste edna gorda bitolcanka :D pozdrav :)
   
 7. babyketi

  babyketi Популарен член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  631
  GORDI SME STO NI SE PRIDRUZI! :D
   
 8. Nannaa

  Nannaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2010
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  29
  еве и јас ви се придружувам.. и јас сум битолчанка 8)
   
 9. lylaby

  lylaby Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2010
  Пораки:
  598
  Допаѓања:
  192
  Пол:
  Женски
  Знам само една битолчанка во животов и нели има она непишано правило биле отмени прчли секогаш средени бла бла и навистина имаше мн тоа во девојкава која беше срцка но препотентната жичка постои ли навистина ли е??Што сметам дека не е лоша карактеристика за една жена да е секогаш средена па ако има квалитети зашто да не е малку препотентна?! :) Е ќе ја поздравам и бејбикети бидејќи сум ја следела на форумов и некако знаете ќе си создадеш слика за секој член овде по постовите дали добар дали лош,а мене бејбикети си ми мн пријатна ,мајка, сопруга и баш си овде на форумов со целта за која е наменет да споделиш искуства да помогнеш со совет и сослушаш на некој виртуелен начин :D
  Јас сум од ск инаку и поздрав за сите битолчанки :)
   
 10. ana58

  ana58 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  3
  epa i jas sum od bitola :D
   
 11. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.352
  Поздрав за сите битолчанки :inlove: :inlove: :*

  Пс: не сум битолчанка :(
   
 12. aaaaa

  aaaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  9 април 2010
  Пораки:
  635
  Допаѓања:
  1.040
  Пол:
  Женски
  иако не сум битолчанка мислам дека во битола е навистина убаво
   
 13. evelin

  evelin Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 мај 2010
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  1
  Ja sum strumicanka ama ziveam vo Bitola :)
   
 14. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.083
  Битолчанкии најзастапении!!хехехе :)
  а за мислењето дека ние битолчанки сме прчли нема везе,зависи со која битолчанкa се познавате :) :)
   
  На Cvetetto и Meggy им се допаѓа ова.
 15. Nannaa

  Nannaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2010
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  29
  Јас сум од Битола и се гордеам со тоа. Најмногу си го сакам градот. Ко ќе одам во друг град одвај чекам да си се вратам тука. Најубо е!!! :) :) :)

  btw да ве прашам нешто...да не знај некој да не има случајно во Битола стомачен (ориентален) танц негде да се учи? не можам да најдам а многу сакам... плс пишетеми ако знајте....пишав во една друга тема ама никој не ми пиши веќе еден месец барам не знам дали има.... :worried:
   
 16. AlekBt

  AlekBt Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  15
  Kaj mene se podrazbita ... Bitolcanec :)

  Ne znaev deka ima i vakva tema :clap:

  Ete sega se ubediv deka imalo dosta Bitolcanki tuka na forumot :)

  Pozdrav do site :f:
   
 17. Nannaa

  Nannaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2010
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  29
  ц ц ц јас озбилно прашвам да не знај некој дали има негде да се оди за учење на ориентален танц AlekBt се заебава.. дај кажвајте ако знајте некој плсс...
   
 18. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.758
  Наннаа, не знам од каде до таков заклучок? :^)
  Алек не одговараше на твоето прашање ;)
   
 19. Rozich

  Rozich Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2010
  Пораки:
  1.191
  Допаѓања:
  1.077
  АААА мај мам ис фром БИТОЛА.Стварно убав град и уште си имаме куќа во Битола . :rofl:
   
 20. LanA..ana

  LanA..ana Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  32
  и јас сум од битола ..... се знае нај град .....нанна мислам дека нема во битола за учење на ориентален танц барем јас до сега не сум слушнала за тоа
  позз