1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Битолска Библиотека

Дискусија во 'Канта' започната од Aleksandar441, 17 ноември 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Aleksandar441

  Aleksandar441 Активен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2018
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  13
  Пол:
  Машки
  Сакав да прашам дали битолската библиотека нуди некој активности и колку чини картата? И дали тинејџерите останваат таму за учење доколку не се во можност да учат дома? За одговорот фала однапред!
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.