Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Бицијани

Дискусија во 'Мода и стил' започната од crnamacka01, 16 јануари 2012.

 1. crnamacka01

  crnamacka01 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2011
  Пораки:
  262
  Допаѓања:
  22
  девојки,ке ве молам ,,,дали знаете како им се движат цените на машките одела во битсиани во ск?или ако имате некој линк за модели итн,пратете ми...бидејќи брат ми се жени па сакаме одело од таму...ве молам ако знаете да ми одговорите..
   
 2. renne

  renne Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2012
  Пораки:
  177
  Допаѓања:
  19
  бицијани

  Јас мислам дека се над 8.000 денари (а може и да сум грешка :D) идете - видете :)
   
 3. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.236
  Допаѓања:
  16.962
  Пол:
  Женски
  бицијани

  Само сако е над 8.000 ;) , да земеш убаво одело ќе те чини накај 300 евра па нагоре.

  И барем насловот напиши го Bitsiani