1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Би?

Дискусија во 'Канта' започната од Ivu4, 26 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ivu4

  Ivu4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 септември 2010
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  41
  Доколку има нешто вакво канта :$
  Епа еве кој збор никогаш не би го кажале на некому во лице на пример(те сакам,те мразам,антипатичен ми си...)
  И дали некој би ве засрамил многу што навистина се срамите и ден денес од тоа? :) :D
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.147
  Јас би ја заклучила темава.
  Не поттикнува дискусија.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.