1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Благица Калева

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од sweat2, 21 јули 2012.

 1. sweat2

  sweat2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 април 2012
  Пораки:
  236
  Допаѓања:
  80
  Пол:
  Женски
 2. flowergarden

  flowergarden Популарен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2011
  Пораки:
  1.276
  Допаѓања:
  418
  Искрено прв пат слушам за пејачкава. Убаво пее во секој случај
   
 3. Anna-Banana

  Anna-Banana Популарен член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2011
  Пораки:
  3.886
  Допаѓања:
  4.891
  Пол:
  Женски
  Прв пат слушам.
   
 4. sweat2

  sweat2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 април 2012
  Пораки:
  236
  Допаѓања:
  80
  Пол:
  Женски
  Прекрасен глас има во секој случај :)
   
 5. razmazena9

  razmazena9 Активен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2012
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  0
  ОД Струмица е пејачката како и да е пее со многу емоции :)
   
 6. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.352
  Допаѓања:
  17.400
  Пол:
  Женски
  Знам дека е жена која претрпела многу во животот но сепак останала силна и се борела за својата ќерка, пеела и кога не и било до песна. Таа е голема жена и мајка. Ако сите работи се случуваат со причина, се прашувам која била нејзината. :bow:
  Се надевам дека зборувам за таа личност за која мислам, иако беше тоа многу одамна.
  Песната моите очи четири - претпоставувам на кои мислела :(
   
 7. sweat2

  sweat2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 април 2012
  Пораки:
  236
  Допаѓања:
  80
  Пол:
  Женски
  Да душо таа е жената која претрпе многу во животот,ама ете пак продолжи да пее се за нејзината Марија :)