1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Благодарам однапред...

Дискусија во 'Канта' започната од Awr, 4 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Awr

  Awr Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  1
  Со дечко ми со кој сме во врска 4месеци.. и имавме само една посериозна расправија и не зборевме недела дена по моја кривица.. но јас се направив да го исправам тоа и му докажав дека ке се сменам и ке ги исправам сите мои грешки и ги исправив и тој гледа и е свесен затоа.. но имаме еден проблем од неодамна не излегуваме или седиме кај него дома и се поретко и поретко се видуваме дали 2пати во неделата а порано пред претходно наведената кавга и излегувавме и се, запознаени се за нашата врска и моите и неговите пријатели и моите дома и неговите.. тој работи секој ден па дури и викендите, за 2различни работи зборувам и јас му го спомнав тоа дека тој не ми обраќа доволно внимание и тој ми рече дека мислил дека го сфаќам дека тој и работи и му е потребен одмор и ако не ми одговарало да сум си нашла некој шо по цел ден ќе го гледам.. многу се нервирам, би го ценела секој вас коментар - и најмала помош! Благодарам однапред! :)
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.