1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Блам Состанок

Дискусија во 'Канта' започната од AnaKlarc, 6 август 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. AnaKlarc

  AnaKlarc Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 август 2014
  Пораки:
  214
  Допаѓања:
  156
  Пол:
  Женски
  Ви се има ли случено на некој состанок да зезните нешто или да не испадне како што треба. Или пак сте се посрамотиле пред типот што го свиѓате??? Јас еднаш имам испуштено гасови пред симпатијата :lol: а тој се направи како да не слушна :D Ако случајно има ваква тема има и клуч. ;) :D
   
 2. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  5.271
  Допаѓања:
  28.745
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.