1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Бледо кафена столица кај деца

Дискусија во 'Дете' започната од majastefan, 1 јули 2019.

 1. majastefan

  majastefan Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 август 2014
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  10
  Пол:
  Женски
  Детево има 3год.и денес забележав бледо кафена столица т.е измешана некаде бледа некаде нормална боја.На педијатар сигурно ќе одиме само сакав да споделите дали имал некој ваков проблем.Благодарам