1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Блинк-182 (Blink-182)

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од musicgirl55, 10 април 2013.

 1. musicgirl55

  musicgirl55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2011
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  56
  Блинк 182 е амерички рок бенд.Тој е составен од Марк Хопус, Том ДеЛонг и Трејвис Баркер.Тие имаат продадена повеќе од 35 милиони албуми во светот.Еве неколку нивни хитови:
  http://www.youtube.com/watch?v=CvtJVku_mJw
  http://www.youtube.com/watch?v=2MRdtXWcgIw
  http://www.youtube.com/watch?v=I6kfin-UeAQ
  http://www.youtube.com/watch?v=sT0g16_LQaQ
  http://www.youtube.com/watch?v=s1tAYmMjLdY
   
 2. Whatsername997

  Whatsername997 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2012
  Пораки:
  74
  Допаѓања:
  21
 3. the1975

  the1975 Активен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2014
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  12