Блог поврзан со модата

Дискусија во 'Мода и стил' започната од malechkata, 4 септември 2010.

 1. Elena-97

  Elena-97 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  913
  Допаѓања:
  2.103
 2. teonaswanderlust

  teonaswanderlust Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2016
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  478
  Пол:
  Женски
  Среќни Велигденски празници на сите оние кои што ги слават. Имено, нов пост на мојот блог, погледнете како го прославивме Велигден оваа година заедно со моето семејство. Се надевам ќе ви се допадне!

  http://teona.mk/pastel-colors-are-light-and-light-is-rebirth/

  [​IMG]
   
  На Rose96, Acka22, Summerlover и 3 други им се допаѓа ова.
 3. Rose96

  Rose96 Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 јануари 2011
  Пораки:
  2.666
  Допаѓања:
  36.829
 4. MandyLane

  MandyLane Популарен член

  Се зачлени на:
  9 август 2011
  Пораки:
  2.578
  Допаѓања:
  10.486
  Пол:
  Женски
 5. sweet-cherry

  sweet-cherry Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2011
  Пораки:
  2.190
  Допаѓања:
  16.493
  Пол:
  Женски
 6. teonaswanderlust

  teonaswanderlust Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2016
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  478
  Пол:
  Женски
  Здраво на сите. Оваа недела читајте кој се грижи за мојата коса да биде здрава и да изгледа убаво. Се надевам ќе ви се допадне :)

  http://teona.mk/spring-in-my-hair/

  [​IMG]
   
  На Rose96, sweet-cherry и sanja.burgundy им се допаѓа ова.
 7. Rose96

  Rose96 Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 јануари 2011
  Пораки:
  2.666
  Допаѓања:
  36.829
 8. MandyLane

  MandyLane Популарен член

  Се зачлени на:
  9 август 2011
  Пораки:
  2.578
  Допаѓања:
  10.486
  Пол:
  Женски
 9. fabulousfreedom

  fabulousfreedom Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 мај 2015
  Пораки:
  49
  Допаѓања:
  336
  Пол:
  Женски
  На teonaswanderlust, sanja.burgundy, Rose96 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 10. teonaswanderlust

  teonaswanderlust Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2016
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  478
  Пол:
  Женски
  Здраво на сите, оваа недела Teona's Wonderlust оди во Wonderlust кафич и concept store кој се наоѓа на улица Македонија во Скопје. Се надевам ќе ви се допадне :)

  Повеќе на линкот:
  http://teona.mk/concept-wonderlust/

  [​IMG]
   
  На fabulousfreedom, bella.s и sanja.burgundy им се допаѓа ова.
 11. Rose96

  Rose96 Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 јануари 2011
  Пораки:
  2.666
  Допаѓања:
  36.829
 12. Rose96

  Rose96 Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 јануари 2011
  Пораки:
  2.666
  Допаѓања:
  36.829
 13. Rose96

  Rose96 Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 јануари 2011
  Пораки:
  2.666
  Допаѓања:
  36.829
 14. teonaswanderlust

  teonaswanderlust Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2016
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  478
  Пол:
  Женски
  Здраво на сите, нов пост на мојот блог. Оваа недела ви препорачувам ресторан во Битола :)
  Се надевам ќе ви се допадне.

  Повеќе тука: http://teona.mk/rumor-has-it-scandal-is-the-one/

  [​IMG]
   
  На eliesaab, zhap4e, toogood и 2 други им се допаѓа ова.
 15. sanja.burgundy

  sanja.burgundy Популарен член

  Се зачлени на:
  9 април 2013
  Пораки:
  934
  Допаѓања:
  9.069
  Пол:
  Женски
 16. fabulousfreedom

  fabulousfreedom Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 мај 2015
  Пораки:
  49
  Допаѓања:
  336
  Пол:
  Женски
  На joy1, zhap4e, Summerlover и 5 други им се допаѓа ова.
 17. teonaswanderlust

  teonaswanderlust Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2016
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  478
  Пол:
  Женски
  Здраво девојки, нов пост на мојот блог. Се надевам ќе ви се допадне, сите коментари и критики се добродојдени :)

  http://teona.mk/for-all-the-cereal-lovers/

  [​IMG]
   
  На joy1, zhap4e, anonymousgirl03 и 5 други им се допаѓа ова.
 18. Corleonka

  Corleonka Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 септември 2014
  Пораки:
  85
  Допаѓања:
  88
  Пол:
  Женски
 19. teonaswanderlust

  teonaswanderlust Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2016
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  478
  Пол:
  Женски
  Здраво на сите :)

  нов травел пост на мојот блог, овој пат ве водам низ Копенхаген <3
  се надевам ќе ви се подадни

  http://teona.mk/copenhagen-city-fit-for-everyone/

  [​IMG]
   
  На zhap4e, Summerlover и sanja.burgundy им се допаѓа ова.
 20. Elena-97

  Elena-97 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  913
  Допаѓања:
  2.103
  На joy1 и zhap4e им се допаѓа ова.