1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Блокада на сред секс!

Дискусија во 'Секс' започната од mirka, 1 јануари 2010.

 1. mirka

  mirka Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 декември 2009
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  13
  Здраво!

  Имав однос со дечкото, вечерта беше посебна за нас двајца и се одеше прекрасно но во еден момент како да се постави рампа пред мојата вагина и тој веќе не можеше да влезе! Зошто се случи тоа? имаме односи веќе 1 месец а дотогаш бев невина... Не можам да сфатам што се случи а не можеше ни тој :( после неколку сати пробавме и се беше во ред, но ова ме мачи :?
   
  На Giinna му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Bianca

  Bianca Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 декември 2009
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  16
  voopsto nemoj da se nerviras i mene istoto mi se ima sluceno prv pat od koga imav odnosi mislam isto kako i ti toa e moment mene mi se ima isto sluceno i posle toa se bese ok zatoa nemoj da se opteretuvas so toa i gledaj so poveke da se opustas za da ne dojde povtorno do vakva situacija
   
 3. bluberry

  bluberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  341
  jas koga imam dolgo vreme seks mi se slucuva toa,so samoto trienje poveke od 15 min pocniva sama da mi se zatvora i ne saka da vlezi :lol:
   
 4. Alekche

  Alekche Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2009
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  4
  И мене ми се деси тоа...И сварно не знаев шо ми се дешава признавам дека се исплашив,а он само се насмеа и ми вика ај да се одмориме хахахаха :D Али после тоа се беше ок,сеа знам дека се дешава тоа и од често практикување коа мислам често не мислам на неколку пати во неделата туку за секој ден по неколку пати хаха :)
   
 5. soledad

  soledad Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  418
  Допаѓања:
  251
  девојки ај малку хелп и мене ми се случи денес таква блокада ама не на сред секс туку уште на почетокот а досега никогаш не се случило ама после се опуштив и одеше некако убаво беше ама имав некое чувство како на пецкање што досега сум го имала ама не толку многу.дали е можно да е од кондомот што мислите или нешто друго е?
   
 6. milimoj

  milimoj Активен член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  ve molam ako znae nekoj web strana kade mozam da procitam za maskata seksualnost
   
 7. koritsaki

  koritsaki Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  17.886
  Допаѓања:
  102.936
  Пол:
  Женски
  Ооо сум слушнала за вакво нешто. И тоа ми кажуваше една моја другарка дека се случило во медицинар , некои си имале односи и се случила блокада па дошла брза помош па сите се собрале и ги виделе еден врз друг.. :o
  незнам колку е вистина :!: :lol:
   
 8. Lacrimosa

  Lacrimosa Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2010
  Пораки:
  1.833
  Допаѓања:
  2.930
  Пол:
  Женски
  Не се зборува овде за тоа дека заглавиле еден во друг. Туку дека воопшто не можел да влезе.
   
 9. LadyIvvy

  LadyIvvy Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2011
  Пораки:
  572
  Допаѓања:
  772
  ќе се вмешам...зошто кога имаме дооолг секс вагината ми потекува и осеќам болка...од триењето е или од што е??? :worried:
   
 10. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.333
  Да, од триењето и не си навлажнета
   
 11. didisi

  didisi Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  1.969
  Допаѓања:
  3.680
  Мене така на трета партија :D и многу ме болеше и ништо не можев да издржам а пред тоа се најок
   
 12. simonice

  simonice Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 март 2012
  Пораки:
  251
  Допаѓања:
  99
  Страшна и срамна ситуација :x :x :x