Блокада на сред секс!

Дискусија во 'Секс' започната од mirka, 1 јануари 2010.

  1. mirka

    mirka Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 декември 2009
    Пораки:
    47
    Допаѓања:
    13
    Здраво!

    Имав однос со дечкото, вечерта беше посебна за нас двајца и се одеше прекрасно но во еден момент како да се постави рампа пред мојата вагина и тој веќе не можеше да влезе! Зошто се случи тоа? имаме односи веќе 1 месец а дотогаш бев невина... Не можам да сфатам што се случи а не можеше ни тој :( после неколку сати пробавме и се беше во ред, но ова ме мачи :?
     
    На Giinna му/ѝ се допаѓа ова.
  2. Bianca

    Bianca Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 декември 2009
    Пораки:
    21
    Допаѓања:
    16
    voopsto nemoj da se nerviras i mene istoto mi se ima sluceno prv pat od koga imav odnosi mislam isto kako i ti toa e moment mene mi se ima isto sluceno i posle toa se bese ok zatoa nemoj da se opteretuvas so toa i gledaj so poveke da se opustas za da ne dojde povtorno do vakva situacija
     
  3. bluberry

    bluberry Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    1.114
    Допаѓања:
    344
    jas koga imam dolgo vreme seks mi se slucuva toa,so samoto trienje poveke od 15 min pocniva sama da mi se zatvora i ne saka da vlezi :lol:
     
  4. Alekche

    Alekche Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 ноември 2009
    Пораки:
    16
    Допаѓања:
    4
    И мене ми се деси тоа...И сварно не знаев шо ми се дешава признавам дека се исплашив,а он само се насмеа и ми вика ај да се одмориме хахахаха :D Али после тоа се беше ок,сеа знам дека се дешава тоа и од често практикување коа мислам често не мислам на неколку пати во неделата туку за секој ден по неколку пати хаха :)
     
  5. soledad

    soledad Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 ноември 2009
    Пораки:
    418
    Допаѓања:
    252
    девојки ај малку хелп и мене ми се случи денес таква блокада ама не на сред секс туку уште на почетокот а досега никогаш не се случило ама после се опуштив и одеше некако убаво беше ама имав некое чувство како на пецкање што досега сум го имала ама не толку многу.дали е можно да е од кондомот што мислите или нешто друго е?
     
  6. milimoj

    milimoj Активен член

    Се зачлени на:
    28 февруари 2012
    Пораки:
    3
    Допаѓања:
    0
    ve molam ako znae nekoj web strana kade mozam da procitam za maskata seksualnost
     
  7. koritsaki

    koritsaki Moderator Член на тимот

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    18.101
    Допаѓања:
    104.206
    Пол:
    Женски
    Ооо сум слушнала за вакво нешто. И тоа ми кажуваше една моја другарка дека се случило во медицинар , некои си имале односи и се случила блокада па дошла брза помош па сите се собрале и ги виделе еден врз друг.. :o
    незнам колку е вистина :!: :lol:
     
  8. Lacrimosa

    Lacrimosa Популарен член

    Се зачлени на:
    19 јули 2010
    Пораки:
    1.833
    Допаѓања:
    2.931
    Пол:
    Женски
    Не се зборува овде за тоа дека заглавиле еден во друг. Туку дека воопшто не можел да влезе.
     
  9. LadyIvvy

    LadyIvvy Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 март 2011
    Пораки:
    574
    Допаѓања:
    772
    ќе се вмешам...зошто кога имаме дооолг секс вагината ми потекува и осеќам болка...од триењето е или од што е??? :worried:
     
  10. slavica999

    slavica999 Популарен член

    Се зачлени на:
    27 декември 2009
    Пораки:
    4.327
    Допаѓања:
    5.336
    Да, од триењето и не си навлажнета
     
  11. didisi

    didisi Популарен член

    Се зачлени на:
    22 септември 2010
    Пораки:
    1.969
    Допаѓања:
    3.682
    Мене така на трета партија :D и многу ме болеше и ништо не можев да издржам а пред тоа се најок
     
  12. simonice

    simonice Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 март 2012
    Пораки:
    251
    Допаѓања:
    99
    Страшна и срамна ситуација :x :x :x