1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Блокирани страници

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Shaila, 12 ноември 2011.

 1. Shaila

  Shaila Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2011
  Пораки:
  149
  Допаѓања:
  56
  Дали може на Мозила или Гугл хром да се блокира или заклучи некоја страница да неможе да се влага на неа... ??? Ако ме разбирате шо сакам да кажам .. :)
   
 2. LadyH

  LadyH Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 август 2011
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  85
  и јас имам поставено вакво прашање ама не добив одговор.. ќе може ли некој да ни помогне :)
   
 3. JuLleE

  JuLleE Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јануари 2010
  Пораки:
  16.826
  Допаѓања:
  231.502
  Да, може да се блокираат страници ;) , на мене брат ми често знае да ми блокира за да ме нервира :lol: . Дете, шта чеш :) .
   
 4. Artemission

  Artemission Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  2.031
  Допаѓања:
  15.668
  Има некои екстензии и за двата пребарувачи и откако ќе ги симнеш и инсталираш ќе можеш да ги забраниш страните кои нејќеш да ти се отвараат.

  Google Chrome
  Mozilla Firefox
   
 5. Breezy

  Breezy Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2011
  Пораки:
  476
  Допаѓања:
  765
  Еве како да блокирате сајтови на Google Chrome.