1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Богаташи

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од dragan4eDR, 23 октомври 2019.

 1. dragan4eDR

  dragan4eDR Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  968
  Допаѓања:
  214
  Пол:
  Женски
  Џансу е најмладата ќерка на познатата богата фамилија Коран. Има се што може да посака, но не и љубовта од нејзината мајка. Што и да направи не е доволно да добие една искрена мајчинска прегратка. Разочарана и сама, одлучува да започне нов живот следејќи ги сигналите што и ги испраќа судбината. И покрај целото богатсво, Џансу ќе се вработи како продавачка во маркет и ќе го крие вистинскиот идентитет.

  Керем е син единец. Цел живот работи за една богата фамилија. Во еден момент, кога ќе помисли дека е време да застане на свои нозе и да не зависи од никого, неговиот богат другар од детство Мерт ќе му понуди на месец дена да го заменат идентитетот. Во тој момент неизбежна ќе биде средбата на Џансу и Керем. Во светот во кои и двајцата го кријат минатото, можеби судбината ќе вмеша прсти.
   
 2. marchi-cool

  marchi-cool Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 април 2017
  Пораки:
  6.196
  Допаѓања:
  13.042
  Пол:
  Женски
  Солиден филм, добар за тепање време. Па за разлика од оние на Сител што ги даваат топ е
   
  На ohlalalala му/ѝ се допаѓа ова.
 3. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  4.488
  Допаѓања:
  23.352
  Пол:
  Женски
  Интересна серија , за нијанса различна од останатите . Далеку од одлична , но солидна . Јас ја гледам , речиси од почетокот и , се си мислам , дека Џан Коран е жив . Си ја лажирал смртта за да ги избегне скандалите со татко му , мајка му и лажните фондации .
   
 4. Elissa

  Elissa Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јануари 2014
  Пораки:
  3.212
  Допаѓања:
  22.459
  не е жив
   
  На CrazyGirl15 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. princess5

  princess5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  4.164
  Допаѓања:
  30.109
  Пол:
  Женски
  ⁰ја имаш изгледано ? Линк нешто каде?
   
 6. L.i.n.a.a

  L.i.n.a.a Популарен член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2013
  Пораки:
  955
  Допаѓања:
  1.433
  Пол:
  Женски
  Ги имаш на youtube сите епизоди.
  Барај 'Високо друштво' :)
   
  На princess5 му/ѝ се допаѓа ова.