1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Богати и сиромашни (Niños Ricos, Pobres Padres) [Сител]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од anastasija19, 18 февруари 2010.

 1. anastasija19

  anastasija19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  245
  Допаѓања:
  51
  ја гледа ли некој оваа серија?какво е вашето мислење во врска со неа?
  јас ја обожавам бидејќи тоа се случува во нашето секојдневие за жал :roll:
   
 2. blagica-sweet

  blagica-sweet Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 февруари 2010
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  5
  serijata ja gledam od vreme na vreme koga sum slobodna ...koga sum na skolo prva smena ...pa...vistina e se sto se dlucuva vo filmot e povrzano so denesniot zivot na nas mladite ....a bogami i treba da se zemat nekoi pouku
  P:worried::Iako site spanski serii se so slicna ili ista sodrzina :D :D :D
   
 3. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.167
  Допаѓања:
  7.044
  Пол:
  Женски
  Ја гледам понекогаш,кога сум прва смена на школо.Има настани од секојдневен живот-да....Ама не ми е нешто посебно ептен
   
 4. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  16.276
  Допаѓања:
  33.530
  Пол:
  Женски
  Не ја гледам серијава.
   
 5. Scarlet88

  Scarlet88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  753
  Допаѓања:
  328
  Мислам дека таа серија беше несоодветно да се дава во тој термин! Мислам мали деца ја гледаа......а серијата не е баш за мали...! Плус лош пример дава....
   
 6. Doberman

  Doberman Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  601
  Допаѓања:
  519
  Сега случајно во програмата на Сител 3 видов дека повторно ќе се дава.
  Серијава Богати и сиромашни (Ninos Ricos Pobres Padres) ќе започне репризно да се емитува на Сител 3 во термините
  - од 07:45 до 09:15 часот
  - и реприза од 13:30 до 15:00 часот

  По 2 епизоди на ден ќе се дава и ќе започне од вторник (01. Март)
  Еве ја програмата на Сител3 http://www.sitel.com.mk/sitel-3/programa

  Инаку кога ја даваа на Сител видов неколку епизоди и не ми се допадна оваа серија, такада сега кога ќе почне на Сител3 нема да ја гледам.
   
 7. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.640
  Ја гледав, интересна беше. Типична шпанска. Сега океј, можда беше малку реална, ама сепак, тоа е тематиката на секоја шпанска серија. Интересно беше тоа што се разработуваа ликови на тинејџери и тоа беше единствено што баш ми се допадна!
   
 8. Cacy

  Cacy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  2.244
  Допаѓања:
  1.546
  Ја гледам ама ретко :) Не е многу интересна ама посебно ми е интересна заради Алехандра и тој разлигавениот богаташ во кој се вљуби :)
   
 9. Macufkata

  Macufkata Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 април 2010
  Пораки:
  268
  Допаѓања:
  83
  и јас ја гледам кога имам време малце ми е изопачена ама тоа е некогаш и во реален живот се дешава истото
   
 10. crtanfilm

  crtanfilm Нов член

  Се зачлени на:
  28 април 2012
  Пораки:
  581
  Допаѓања:
  79
  Ја гледав, добра беше ама не ми беше ништо посебно вакви работи се гледаат секаде околу нас не мораше и на телевизија :D