Божиќ

Дискусија во 'Канта' започната од bubu1, 7 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bubu1

  bubu1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2012
  Пораки:
  56
  Допаѓања:
  12
  Христос се роди!
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.177
  Пол:
  Женски
  Темата е дупла religija/bozik-t400/
  Има соодветна тема за четитки.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.