Боите во вашиот плакар

Дискусија во 'Мода и стил' започната од jasmin, 20 ноември 2009.

 1. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.873
  Допаѓања:
  3.859
  Пол:
  Женски
  Во мојот преовладуваат црната и белата боја...најчесто сум во овие две бои но имам и други светли и темни алишта :)
   
 2. Lina24

  Lina24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  2.230
  Допаѓања:
  436
  а бе таби :) да не ме копира мене некој со постовите :D :D и кај мене исто (плус миниус некоја сива и бела боичка)
  кај во карактер и физички изглед сега и во облека :lol: :lol:
   
 3. TheLady

  TheLady Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2010
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  0
  Скоро сите нијанси од црна до бела и по неколку парчиња виолетова црвена и сина :D - најмногу преовладува црна :rofl:
   
 4. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.309
  црна,бела,зелена,лила,розева,сива,крем,тегет,црвена...
  само ги одбегнувам кафеавата и маслинестата тие не ми се баш омилени
   
 5. Chika-Boom

  Chika-Boom Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2010
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  6
  Во мојот плакар најмногу преовладува Розевата Боја.Просто ја обожавам !Освен розевата ке се најде и некое парче облека со светла боја(Бела,сина,виолетова)
   
 6. aNy-to

  aNy-to Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2010
  Пораки:
  1.047
  Допаѓања:
  388
  Во мојот плакар најмногу преовладува сивата боја,ми се допага за правење комбинации и во зима и во лето.Сакам сиви марами и шалчиња. Инаку други омилени бои ми се виолетова и црна.
   
 7. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.015
  Моментално во мојот плакар преовладува сивата боја, буквално нападнав со сива боја сезонава, речиси се што купив беше сиво, ги сакам сите бои освен дречливите нијанси на зелено, портокалово итн...
  Секако се раководам и од трендовите па различна сезона со различни бои располага мојот плакар во кој белата и црната се секогаш присутни :D
   
 8. Iva-Sliva

  Iva-Sliva Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  223
  Допаѓања:
  40
  Сива... и се нафурав на бојава во последно време
   
 9. butterfly.mimi

  butterfly.mimi Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  455
  Допаѓања:
  101
  Црна, бела, плава и понешто виолетово и розево. Мразам портокалево и жолто и немам ништо во тие бои.
   
 10. Pink.Princess

  Pink.Princess Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2010
  Пораки:
  97
  Допаѓања:
  27
  Пол:
  Женски
  паа....за бојата на алиштата не правам некој проблем не кажувам на пример ќе носам само таа и таа боја.Сакам од сите бои да имам по некое парче и гледам да немам повеке блузи со иста боја така да во мојот плакар владеат сите бои на алишта а најмалце црна :)
   
 11. Bozica1980

  Bozica1980 Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  2.410
  Допаѓања:
  166.538
  Пол:
  Женски
  Црвена, црна, сива, виолетова, кафена. ;)
   
 12. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.763
  Бела, црна, кафеава, зелена, сива.
   
 13. Queen.S

  Queen.S Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  607
  Допаѓања:
  374
  Доминира црната....ама ги имам сите...плава, розе, виолетова, бела, сива итн....
   
 14. Street.chic

  Street.chic Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 септември 2010
  Пораки:
  107
  Допаѓања:
  24
  И во лето и во зима само црна и сива.... Нешто во последно време многу почнав да обожавам и тегет и виолетова 8) ....Се што ке замислам да купам е во овие 4 бои.
  Неможам да се замислам во жолта, црвена и портокалова.... едноставно не ми стојат пошто сум плава ... :lol:
   
 15. red

  red Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 август 2010
  Пораки:
  480
  Допаѓања:
  121
  Пол:
  Женски
  во мојот плакар преобвладува претежно црната боја, ама можи да се најди и нешто на црвено и бело :)
   
 16. Zamzara

  Zamzara Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 август 2010
  Пораки:
  85
  Допаѓања:
  32
  Розева,лила, црна..
   
 17. didija

  didija Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  222
  Допаѓања:
  103
  Моментално овој зимскиот период, строго потемно. Црно, сиво, темно плаво, кафено...
   
 18. Fearless

  Fearless Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2010
  Пораки:
  944
  Допаѓања:
  1.337
  Сите освен црвена и портокалова. Најмногу бела, кафеава, и црна.
   
 19. Anggie

  Anggie Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2010
  Пораки:
  163
  Допаѓања:
  34
  Претежно виолетова и црна, ама ке најдеш и нешто сиво :D
   
 20. Scar.Tissue

  Scar.Tissue Популарен член

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  371
  Допаѓања:
  1.044
  Бела 70%, црна 20% и 10% останатите бои ОСВЕН :!: црвена :)