Форумџика на годината 2022
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Бокс за жени и деца

Дискусија во 'Канта' започната од sportcandy, 29 април 2015.

?

Како го сфаќате боксот?

 1. Како агресивна спортска вештина

  0 глас(а)
  0,0%
 2. Спорт преку кој се стекнува вештина и се оформува добра фигура

  100,0%
Дозволен е избор на повеќе опции
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sportcandy

  sportcandy Нов член

  Се зачлени на:
  29 април 2015
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Што мислите за боксот како забавен начин на оформување и зацврстување на телото?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.762
  Допаѓања:
  60.412
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.