Форумџика на годината 2020

Болки во колената

Дискусија во 'Канта' започната од April87, 28 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. April87

  April87 Популарен член

  Се зачлени на:
  28 септември 2010
  Пораки:
  530
  Допаѓања:
  438
  Пол:
  Женски
  Се извинувам 2 пати ги свртив темите од здравствени проблеми меѓутоа дури откако ја отворив темава видов дека има веќе ваква тема.
  Се извинувам
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.