1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Болна менструација

Дискусија во 'Канта' започната од Annath, 18 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  22.317
  Допаѓања:
  194.757
  Пол:
  Женски
  Девојки, веќе постои ваква тема, Болна менструација. Темава ќе ја заклучам, а мислењата ќе ги префрлам во веќе постоечката тема.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.