1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Болни лаги (Канал 5)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Majuv4ence13, 9 април 2014.

  1. aaleksaandraa

    aaleksaandraa Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 јануари 2011
    Пораки:
    215
    Допаѓања:
    34
    Ке дознаае ли Етем за тајнава што се крие ?
     
  2. Polsko

    Polsko Популарен член

    Се зачлени на:
    24 март 2012
    Пораки:
    935
    Допаѓања:
    573
    Пол:
    Женски
    Да Руксан ќе му кажи
     
  3. Majuv4ence13

    Majuv4ence13 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 јуни 2012
    Пораки:
    798
    Допаѓања:
    513
    Пол:
    Женски
    Ама најјако беше кога го праша Дали ќе ме оставеше ако не ти родев машко? И овој Не бе душо какво оставање :rofl: Се здрви :lol:
    А и оваа Пинар си го пика носот кај шо не и работа страшно ме нервира.И мислам дека Руксан најмногу ќе полуди највеќе ради тоа што Рејхан нема да сака да и прости ја полудеа жената стварно на самиот почеток ептен ја окривував али сега сфатив дека и овие другиве не се баш ко што треба..Што се однесува до Етем мислам дека многу се меша во животите на децата,им наредува што да прават,најправилно само Зинет постапи си се тргна да си го живее животот рајат а не тој да и диригира мажи се или не се мажи.Или како на Руксан што и вршеше притисок да роди машко па сега кога поминаа толку години се улижава се прави невин дека е :devil: Колку што е таа крива толку е и тој!
    Добро барем среќен крај ќе има :) :)
     
  4. mode-kristina

    mode-kristina Популарен член

    Се зачлени на:
    22 јуни 2014
    Пораки:
    1.155
    Допаѓања:
    4.089
    Пол:
    Женски
    За Рејхан некои викаат дека била многу лоша сега,но јас не мислам така.Нормално е кога по 25/6 години ќе дознаеш кои ти се вистинските родители.Најмногу ме нервира оваа Шукран.Нејзе ја боли што Рејхан и удри шлаканица.Кај крива,уште не признава зошто и удрила.Искрено,мене да ми речеше такво нешто,како што и рече на Рејхан,косата ќе и ја откорнев!!!!!!!!! :envy: Маја во право си за Руксан и за Етем.
     
    На Majuv4ence13 му/ѝ се допаѓа ова.
  5. UnPaso

    UnPaso Популарен член

    Се зачлени на:
    24 јули 2013
    Пораки:
    1.002
    Допаѓања:
    247
    Пол:
    Женски
    Уште колку епизоди остануваат до крајот?
     
  6. Barbica

    Barbica Популарен член

    Се зачлени на:
    22 јуни 2010
    Пораки:
    1.309
    Допаѓања:
    489
    Уште 2 или 3.
     
    На UnPaso му/ѝ се допаѓа ова.
  7. Bitter-Sweet

    Bitter-Sweet Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 мај 2010
    Пораки:
    13.148
    Допаѓања:
    76.580
    Пол:
    Женски
    Ја гледав порано. Нели сега повторно ја даваат? Ваков сплет на настани само во турска серија може да има, ги надминаа и шпанците.