1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Болцано, Италија

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од Epov88, 15 август 2017.

 1. Epov88

  Epov88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јули 2017
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Машки
  Болцано е едно од моите омилени места во Италија па да прашам дали има некој што веќе бил таму и да ми каже каков впечаток има :)
   
 2. orhideea

  orhideea Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2011
  Пораки:
  5.936
  Допаѓања:
  65.128
  Јас сум била на шетање таму. За мене ништо посебно.