1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Боја на коса.

Дискусија во 'Канта' започната од annah8, 13 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. annah8

  annah8 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Сакам да се направам црна со колор шампон инаку имам кафена коса и сакав да прашам дали потоа ке ми се природната боја на коса после 4 миења ??:(
   
 2. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Ќе ти се врати...од пат. :D
  Ќе падне бојата од колор шампонот. Не е ништо страшно. Патем има тема и за бојадисување на косата, и за колор шампони. ;)
   
 3. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.698
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.