1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Боја на очи

Дискусија во 'Канта' започната од RockNroLLGirL, 27 јануари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. RockNroLLGirL

  RockNroLLGirL Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2014
  Пораки:
  1.578
  Допаѓања:
  5.706
  Пол:
  Женски
  Каква боја на очи имат? Или каква посакувате да имате?

  Јас во многу дилеми сум дошла со пријатели и со мојата фамилија за мојата боја на очи затоа што не е ни темно зелена не е ни кафеава некако е како ова

  [​IMG]

  [​IMG]

  на интернет најдов дека мојата боја е Dark Hazel Eyes

  инаку секогаш сум посакувала да имам brilliant blue eyes
  [​IMG]

  [​IMG]
   
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.908
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.