1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Бољер (проточен / проточен плински)

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од martiiinna, 12 април 2020.