1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Браво шоу

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од dragan4eDR, 27 септември 2013.

 1. dragan4eDR

  dragan4eDR Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  968
  Допаѓања:
  214
  Пол:
  Женски
  ја гледав пред некоја година емисијава ми се допадна еден гостин од Струмица како свиреше на флејта барав насекаде но не можев да најдам знае некој кој е тој ми се допадна како свиреше,мелодијата имаше звук на птици.фала однапред :)