1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Бразилски серии

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од vitamince, 22 јуни 2012.

 1. vitamince

  vitamince Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2010
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  28
  Пол:
  Женски
  КОИ ВИ СЕ ОМИЛЕНИ ОД СЕРИИТЕ ?
  КОИ ГЛУМЦИ ВИ СЕ ОМИЛЕНИ?
  ЕВЕ ЗА ПОЧЕТОК

  Terra Nostra
   

  Прикачени фајлови:

 2. Barbica

  Barbica Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2010
  Пораки:
  1.308
  Допаѓања:
  486
  БРАЗИЛСКИ СЕРИИ

  Клон, Нова земја и Страсти ми се омилени бразилски серии. Секако глумата, продукцијата, локацииите, дејството не може да се рамнат со останатите теленовели. Дефинитивно се најквалитетни.

  Моментално ја гледам серијата Celebridade (Славни) oд бразилските серии.
   
 3. crtanfilm

  crtanfilm Нов член

  Се зачлени на:
  28 април 2012
  Пораки:
  581
  Допаѓања:
  78
  O clone најдобра а инаку мн се убави бразилските според мене најаки се во продукција на серии :)
   

  Прикачени фајлови:

  На Amelia му/ѝ се допаѓа ова.
 4. vitamince

  vitamince Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2010
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  28
  Пол:
  Женски
  еве уште една СЕМЕЈНИ ИНТРИГИ
   

  Прикачени фајлови:

 5. Lozanoska

  Lozanoska Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 мај 2012
  Пораки:
  356
  Допаѓања:
  129
  Најдобра бразилска серија дефинитивно беше семејни итриги...
   
 6. malerozna

  malerozna Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 март 2011
  Пораки:
  1.425
  Допаѓања:
  56.308
  Пол:
  Женски

  Прекрасна серија, Еду и Елена ми беа пресекси заедно, Камила ми беше одвратна, и го украде дечкото на мајка и |(

  А од бразилските ја имам гледано и Куќа на седум жени
  И Клон, се разбира
   
 7. vitamince

  vitamince Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2010
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  28
  Пол:
  Женски
  искрено мене од сите серии што се прикажувале најдобри било во глума било во продукција(rede globo) и во изборот на глумци дефинитивно ми се бразилскиве
  Porto dos Milagres
  [​IMG]