1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Бременост...чувството на друга состојба

Дискусија во 'Канта' започната од Snow-Queen, 24 април 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.011
  Пол:
  Женски
  Бременост....чувството на друга состојба, многу жени велат: не за џабе рекле старите во друга состојба.
  Епа искусни мамички кои сте го поминале ова, и тие што моментално сте труднички, како би го опишале чувството, што е тоа поразлично...каде си ја заприметувате разликата во психо-физичката состојба?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.881
  Допаѓања:
  65.890
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.