1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Брза храна..

Дискусија во 'Канта' започната од carver91, 13 март 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. carver91

  carver91 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2016
  Пораки:
  328
  Допаѓања:
  211
  Пол:
  Женски
  Ја сам велики фан брзе хране али наравно у свему треба бити умерен..
  који је ваш омиљени киоск,фаст фоод коурт или ресторан брзе хране?
  Моји фаворити су Доминос пица и Гудис...много ми недостаје мкдоналдс..(((
   
 2. mode-kristina

  mode-kristina Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2014
  Пораки:
  1.155
  Допаѓања:
  4.090
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.