1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Брзозборка

Дискусија во 'Канта' започната од LUCERKA, 11 јуни 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LUCERKA

  LUCERKA Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2015
  Пораки:
  764
  Допаѓања:
  5.361
  Пол:
  Женски

  Ајде да видиме колку паметиме од брзозборките што ги учевме на сколија.....
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.840
  Допаѓања:
  60.652
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.