1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Брзо слабеење

Дискусија во 'Канта' започната од Andzelikaaa, 3 јуни 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Andzelikaaa

  Andzelikaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  1
  Kazete nekoa epten efikasna dieta za da mozam da oslabnam do juli da mozam da odam bez kompleksi naodmor
   
  На Anjickas му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.923
  Гледам дека сега си се зачленила , има безброј теми за слабеење , за колку сакаш денови , месеци . Можеше да читнеш околу ;)
   
 3. Dijana

  Dijana Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2009
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  97
  Пол:
  Женски
  Темата е заклучена затоа што постојат многу други во кои може да се побара мислење за овој проблем. Еве една од нив:

  dieti/brza-dieta-t39/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.