1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Бритни Спирс (Britney Spears)

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од XstrongerX, 23 октомври 2010.

  1. SummerGirl

    SummerGirl Форумски идол

    Се зачлени на:
    10 март 2010
    Пораки:
    15.921
    Допаѓања:
    32.560
    Пол:
    Женски
  2. Daydream

    Daydream Популарен член

    Се зачлени на:
    31 мај 2013
    Пораки:
    1.682
    Допаѓања:
    6.469
    Пол:
    Женски
    Ми беше омилена пејачка порано и сеуште ми е. Добро, не можам да кажам дека и сега ми е No.1 ама си ја сакам многу. Не знам зошто ама отсекогаш ми се издвојувала од другите пејачки, има нешто во неа, не знам што е тоа ама уникатна е. И е претерано секси, посебно на поранешните спотови, секогаш имала преубаво тело и знаела да се носи со тоа, што сметам дека е пресудно за една јавна личност. Ете и другиве вежбаат и другиве пејачки имаат убави тела ама не ми било тоа, тоа. На пример Кристина Агилера има можеби подобри вокални способности, имала исто убаво, негувано тело ама секогаш ме нервирала што некако се трескала од земја и изведувала со гласот на сите песни, а и некако не знае да игра, не знае да го покаже на правилен начин тоа што го има. Бритни има некоја умереност со се, во сите нејзини песни како да се пронашла, не отскокнувала премногу во изборите ама пак била уникатна и имала успех. Е сега имаше еден период кога почна многу глупости да прави ама па сега тоа е Холивуд и сите имаат кризен период, не е лесно со таква слава да се носиш. И мислам дека сите тоа го дочекаа на нож само затоа што светот си имаше изградено слика за Бритни како дама и примерна девојка, а не затоа што направила нешто ново што не можеме да го видиме и од другите славни личности.

    Ако почнам да издвојувам омилени песни ќе ми треба цел ден, буквално. Сите ми се омилени и нема никогаш да ми здосадат. Еве овие нека бидат.

     
  3. sadgirl21

    sadgirl21 Форумски идол

    Се зачлени на:
    30 јануари 2013
    Пораки:
    7.354
    Допаѓања:
    8.477
  4. hellocity

    hellocity Популарен член

    Се зачлени на:
    28 август 2017
    Пораки:
    3.076
    Допаѓања:
    6.637
    Пол:
    Женски
    Britni spored mene ima mnogu harizma i i se istaknuvala od sekogas taa silna zenska energija, elegancija i glamur, mnogu ubavo igra, ne zasluzuva vakov zivot jas mislam nekoj da i gi poseduva parite 90 posto od poznatite imaat mentalni problemi pa ni majka ni tatko ne gi poseduva na 40 godini..
     
    На Hanaaaaa17 му/ѝ се допаѓа ова.