1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Бришење лак х)

Дискусија во 'Канта' започната од Smileee, 29 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Smileee

  Smileee Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2011
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  12
  кажете ми дали некое средство може да се употреби наместо ацетон за вадење на лак ?/
   
 2. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.210
  Допаѓања:
  56.836
  Разредувач на бои за фарбање.

  И немаш никаква потреба од нова тема за прашањето.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.