1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Бришење на мислење или тема

Дискусија во 'За форумот' започната од skorpija1992, 25 јануари 2010.

 1. skorpija1992

  skorpija1992 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  36
  Како да го избришам некој коментар или тема што имам оставено или на пишано??? :)
   
 2. bilkata

  bilkata Администратор

  Се зачлени на:
  4 октомври 2008
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  1.680
  Корисниците имаат можност да ги редактираат своите мислења, но не и да бришат цели теми.

  Целта на форумот е да се споделуваат искуства и да се развиваат дискусии, при што добиените совети и решенија на проблемите ќе им бидат од корист и на други луѓе што би се нашле во слична ситуација. Плус тоа, со бришење на одредена тема пропаѓа трудот на сите што се потрудиле да напишат мислење во темата.

  Поздрав ;)

  Ново:
  Поради злоупотреба на опцијата за редактирање на мислењата од одредени членови, ја ограничивме оваа функционалност, т.е. мислењата можат да се редактираат во првите 60 минути по испраќањето.
   
 3. enca.69

  enca.69 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  3.451
  dali e mozno da izbriseme nekoj komentar????
   
 4. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.698

  Сакам и јас да го поставам истото прашање,можно ли е некако да можеме да избришеме некои мислења ?
   
 5. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  ^ Може да се бришат само до 30 минути мислам од постирањето.
   
 6. angel92

  angel92 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2011
  Пораки:
  1.645
  Допаѓања:
  3.444
  А дали може да се избришат доколку си го пријавите своето мислење до администраторите?
   
 7. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.733
  Допаѓања:
  5.152
  Не.
   
 8. crazylady

  crazylady Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  5.198
  Допаѓања:
  8.431
  значи работава е пази што пишуваш т.е мисли што пишуваш затоа што ако не го избришеш одма за 5 минути нема назад. :D
   
  На Malo81 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. vendiii

  vendiii Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  2.465
  :D :D :D Богамиии пазете што пишувате нзчи не дај боже некој да ви открие никот :tmi: :lol: :lol: :lol:
   
 10. angel92

  angel92 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2011
  Пораки:
  1.645
  Допаѓања:
  3.444
  Малце нереално е... ама правила си се правила :)
   
  На Elenuskaa и Kim-Dash им се допаѓа ова.
 11. crazylady

  crazylady Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  5.198
  Допаѓања:
  8.431
  Да
   
 12. deprimirana

  deprimirana Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2010
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  2
  а профилов можи да се избриши и како??
   
 13. senza.parole

  senza.parole Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  3.551
  Допаѓања:
  23.084
  Пол:
  Женски
  ^^
  Не може никако, едноставно ако не сакаш веќе да го употребуваш не се логирај.
   
 14. ohoho

  ohoho Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2011
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  100
  и мене ми се има случено истото значи имам мислење од мојот профил кое не го дадов јас бидејќи не се имав одјавено а имав една другарка на гости. :@ Подоцна приметив но веќе беше доцна,ја прашав другарка ми зошто го стори тоа ама залудно неа и беше дојдено до зезање и баталив.Ми е криво што сега ми го знае корисничкото име ама тоа е тоа за друг пат ќе си знам ;)
   
 15. unlucky

  unlucky Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 ноември 2010
  Пораки:
  201
  Допаѓања:
  80
  мислам дека би требало да може да се избрише тема која ти си ја поставил а е преместена во канта..значит е непотребна и нема потреба повеќе да стои на форумот..
   
 16. LoVeR

  LoVeR Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2010
  Пораки:
  886
  Допаѓања:
  1.046
  аааа.....во ред е го најдов го префрлиле во Како да искомбинирам...? (помош од Феминки)......
   
 17. Sephora

  Sephora Популарен член

  Се зачлени на:
  5 декември 2010
  Пораки:
  2.690
  Допаѓања:
  4.481
 18. Cacy

  Cacy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  2.244
  Допаѓања:
  1.546
  Да да исти се :!:
  Ако не забележи модератор напиши лп :)
   
 19. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.904
  Исти се, ќе се среди.
   
 20. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.348
  Пол:
  Женски
  Или друг пат пријавете една од темите и напишете во пријавата дека има иста таква тема, од помош е тоа нели :)