1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Бришење на мислење или тема

Дискусија во 'За форумот' започната од skorpija1992, 25 јануари 2010.

  1. RainBow

    RainBow Глобален модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    3 декември 2009
    Пораки:
    21.796
    Допаѓања:
    65.515
    Пол:
    Женски
    А кое мислење толку што ти значело било избришано и во која тема?
    И не, не е можно по секое избришано мислење модераторите лп да испраќаат, ама е можно доколку сметате дека одредено мислење не требало да биде избришано да прашате модератор по лп зошто тоа било направено и да бидете известени за истото. Како што е кажано едно милион пати наназад. :)
     
    На Dinamickid му/ѝ се допаѓа ова.
  2. Meggy

    Meggy Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 јануари 2010
    Пораки:
    238
    Допаѓања:
    387
    Мене навистина ме интересира причината поради која ми е избришано мислењето од Општи прашања, не дека е којзнае колку битно ама цел ден проверувам дали има одговор и сега гледам дека го нема ни таму, ниту во некоја посоодветна тема. :^)
     
  3. k.i.m

    k.i.m Популарен член

    Се зачлени на:
    12 мај 2010
    Пораки:
    4.732
    Допаѓања:
    5.151
     
  4. mogli

    mogli Активен член

    Се зачлени на:
    21 февруари 2012
    Пораки:
    1
    Допаѓања:
    0
    znaci ne se brisat komentarite ni vo prvite 5 min po objavata na komentarot. Moze li da poednostavite kade tocno se brisat? Blagodaram odnapred.
     
  5. k.i.m

    k.i.m Популарен член

    Се зачлени на:
    12 мај 2010
    Пораки:
    4.732
    Допаѓања:
    5.151
    Не се бришат кога веднаш после тебе некој постира нешто. А ти од каде знаеш кога немаш други постови? Освен ако не мислеше за коментарите на сајтот, ама сепак темава е за форумот :)
     
  6. connie

    connie Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 септември 2011
    Пораки:
    303
    Допаѓања:
    204
    А јас како да најдам темата што сум ја објавила, или пак кога некој цитирал мое мислење, каде стојат известувањата? бидејќи кога ќе кликнам види ги сопствените теми не ми ги дава само моите..?? хелп! :?: :?:
     
  7. dancing.queen

    dancing.queen Популарен член

    Се зачлени на:
    1 февруари 2010
    Пораки:
    752
    Допаѓања:
    1.087
    За да видиш дали некој те цитирал, пиши го никот во пребарај и ќе видеш. А мислењата би требало да ти ги дава кога одеш во твои мислења.
     
  8. Dinamickid

    Dinamickid Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 јануари 2012
    Пораки:
    117
    Допаѓања:
    27
    Ау...само ќе кажам голем поздрав до виножитото ... ми избриша едно 100 теми и мислења...бре бре критичар само да се цензурирало :D 8) би сакал некогаш да иам можност со тебе да си разменам искуства на некој теми само не вака на форум евентуално маил .. ама добро да не испаднам нападен со тек на време зависи дали ќе ти се допаднам и заедно нели и мојте размислувања.

    УЗПАТ ... малце не јасно ми е со инбоксовите на форумот..зашто толку тешко се праќаат..Дали тоа значи дека секое мое инбоксче напишано вака до корисничка прво пред да се прати се гледа во редакција кај модератор ?! :o ... не би требало... луѓе ...приватност :) :swear: :fubar: а ако не е тоа како виножитот раинбоу ќе ни ја објасни папката „се испраќаат“ ако си одговорила на ова извини :x
     
  9. Hipica

    Hipica Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 декември 2009
    Пораки:
    14.369
    Допаѓања:
    14.818
    ^ Пораките ти се во таа папка затоа што членот до кој си ги пратил се‘ уште не ги прочитал. Никој освен самиот член нема пристап до тие пораки.
     
    На Dinamickid му/ѝ се допаѓа ова.
  10. Wiliams

    Wiliams Активен член

    Се зачлени на:
    16 март 2012
    Пораки:
    66
    Допаѓања:
    12
  11. Snow-Queen

    Snow-Queen Форумски идол

    Се зачлени на:
    3 ноември 2011
    Пораки:
    15.266
    Допаѓања:
    15.011
    Пол:
    Женски
    ^ Wiliams, до копчињата ЦИТИРАЈ и МИ СЕ ДОПАЃА, има едно копче триаголниче со !(извичник). Наместо секој овдека да постира дупли теми, можеш да го пријавиш мислењето преку извичникот, тој извичник е со таква намена. :)
     
  12. Wiliams

    Wiliams Активен член

    Се зачлени на:
    16 март 2012
    Пораки:
    66
    Допаѓања:
    12
    ок сеа знам :)
     
  13. malechkata

    malechkata Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 март 2010
    Пораки:
    562
    Допаѓања:
    1.141
    Во последниве два часа без никаква причина ми снема две мислења, а воопшто не ми е јасно зошто.
    Мислењата не беа упатени до никого, пишував за мене и тоа во две различни теми.

    Ве молам да добијам одговор.

    Фала.

    Edit: се извинувам, едно било. :)
     
  14. Smurfette.M

    Smurfette.M Популарен член

    Се зачлени на:
    13 септември 2011
    Пораки:
    1.072
    Допаѓања:
    621
    како да избришам мислење што сум го напишала пред неколку месеци? ;)
     
    На crtanfilm му/ѝ се допаѓа ова.
  15. Gordana10

    Gordana10 Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 декември 2009
    Пораки:
    6.898
    Допаѓања:
    9.184
    Пол:
    Женски
    Не можеш да го избришеш.
     
  16. nekoja85

    nekoja85 Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 јануари 2011
    Пораки:
    374
    Допаѓања:
    216
    хм, не знам зошто ми е избришано мислењето кое го имав пишано пред малку.. за “чешловите“?? т.е за неправилно напишан наслов? го нема ни во “сопствени мислења“. ако може некој да ми каже??
     
  17. RainBow

    RainBow Глобален модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    3 декември 2009
    Пораки:
    21.796
    Допаѓања:
    65.515
    Пол:
    Женски
    Поправен е насловот, мислењето е оф-топик.
     
  18. nekoja85

    nekoja85 Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 јануари 2011
    Пораки:
    374
    Допаѓања:
    216
    ок, фала на одговорот :)
     
  19. elizabethsuon

    elizabethsuon Активен член

    Се зачлени на:
    26 мај 2012
    Пораки:
    54
    Допаѓања:
    15
    Правилата ви се малце.. Не може да бришеш коментар,неможе да го смениш освен ако не реагираш брзо,неможе да избришеш профил или да го деактивираш на одредено време,неможе user name да се смени.. Слобода малце треба да ни дадете а не така. Ем вас ви се трупат неактивни профили,ем неможе ако некои од нас не сакат веќе да бидат дел од овој форум да си одат и да избришат историјата. Не арно
     
    На crtanfilm и gerdanche им се допаѓа ова.
  20. crtanfilm

    crtanfilm Нов член

    Се зачлени на:
    28 април 2012
    Пораки:
    581
    Допаѓања:
    79
    и јас истото го напишав овде а модераторката ме избриша без причина :| сега и ова ке го брише како да не смееме критики да даваме
    а некој може ств голем проблем да си направил приватно со некое мислење не ти даваат да си го бришеш :x а твое е :^) страшно :?: