1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Бришење на профил

Дискусија во 'За форумот' започната од shiningstar, 16 декември 2009.

 1. shiningstar

  shiningstar Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  623
  Допаѓања:
  307
  Jas sakam da prasam,dokolku go izbrisam profilot dali ke ostanat moite mislenja ??
   
 2. bilkata

  bilkata Администратор

  Се зачлени на:
  4 октомври 2008
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  1.680
  Мислењата остануваат на форумот по бришењето на профилот. Поздрав.
   
 3. Slatkica

  Slatkica Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  3
  a kako se brise profil?
   
 4. bilkata

  bilkata Администратор

  Се зачлени на:
  4 октомври 2008
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  1.680
  Платформата на форумот на Femina.mk не поддржува опција за корисниците да можат сами да си го избришат профилот.

  Ако сакате вашиот профил да биде избришан, тогаш испратете лична порака до некој од администраторите или модераторите на форумот.
   
 5. TheKiketoo

  TheKiketoo Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  883
  Не знаев каде да прашам, па еве тука...
  Зошто пишува вака на профилот на оффи и што значи тоа??
   

  Прикачени фајлови:

  • оф.jpg
   оф.jpg
   Големина на фајлот:
   122,5 KB
   Прегледи:
   1.056
 6. Linn1

  Linn1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2011
  Пораки:
  1.221
  Допаѓања:
  1.936
  ^ Леле стварно. :^) Зашто?
   
  На TheKiketoo му/ѝ се допаѓа ова.
 7. thinkerbell

  thinkerbell Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.834
  Допаѓања:
  11.102
  Пол:
  Женски
  Најверојатно и е избришан. Во пребарување пишува дека не посои таков корисник
   
 8. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.399
  Допаѓања:
  6.337
  Е како може да е избришан, ако е така тогаш колку неактивни корисници има што стојат ехеее... :^)
   
 9. Artemission

  Artemission Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  2.031
  Допаѓања:
  15.671
  Мислам дека не е заради неактивност туку сама сакала :|
   
 10. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.399
  Допаѓања:
  6.337
  Е да, и тоа е можно, ама пак бре, и други сакале па не им се бришеле профилите... :worried:
   
 11. TheKiketoo

  TheKiketoo Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  883
  Ама профилот стои, еве го => http://forum.femina.mk/profil/Offspring/, се отвора, можеш и мислењата да ги пребаруваш и се останато :^)
   
 12. teddybear

  teddybear Популарен член

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  2.679
  Допаѓања:
  10.370
  Офспринг сама си го има блокирано профилот а не и е избришан :) Не може да се избрише профил, тоа стои и во правилата (барем така мислам). :)
   
  На TheKiketoo му/ѝ се допаѓа ова.
 13. DaciTDac

  DaciTDac Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јули 2011
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  5
  aj nekoj neka mi go izbrise profilot....koj da e samo neka ne mi stigaat poraki na mail...
   
 14. marija.hana.una

  marija.hana.una Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2010
  Пораки:
  113
  Допаѓања:
  35
  Имаш опција во контролен панел, прилагодувања. Убаво има дадено опција дали сакаш или несакаш да добиваш е-маил!
   
 15. Amy87

  Amy87 Активен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  6
  Kako da go izbrisam profilot?

  Kako da go izbrisam profilot na forumov? Please pomos.
   
 16. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.733
  Допаѓања:
  5.152
  Kako da go izbrisam profilot?

  Не можеш да го избришеш. You're stuck forever ]:)
   
  На mackica1, anabel-a и Legioner им се допаѓа ова.
 17. Legioner

  Legioner Активен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2012
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  1
  леле што ќе правам со олку жени затворен а сам :P :devil:
   
 18. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.211
  Допаѓања:
  56.925
  Се излажа батка, не си сам :D Си имаме ние тука машки ВИП фаци :devil:
   
  На srcekrsacka и Cynthia им се допаѓа ова.
 19. bernadett

  bernadett Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 ноември 2011
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  43
  Пол:
  Женски
  Профилот не можеш да го избришеш сама (за тоа треба да пишеш до администраторот) ама можеш да си ги избришеш постовите :)
   
 20. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.187
  Пол:
  Женски
  Профилот не можеш да го избришеш, исто и мислењата.