1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Бродот (El Barco)

Дискусија во 'Филмови' започната од i-v-a-n-4-e, 7 септември 2012.

 1. i-v-a-n-4-e

  i-v-a-n-4-e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 август 2011
  Пораки:
  607
  Допаѓања:
  1.116
  Пол:
  Женски
  Машката главна улога ја игра Марио Касас, а женската главна улога Бланка Суарез. Се емитува на AXN секој понеделник во 23:40. Следниот понеделник т.е 10.09 ќе игра 11 епизода. Овој филм ми оставо мн добар впечаток и ми се допаѓа мн повеќе отколку Титаник. Па споделете мислења и импресии
  ако темава е дупла тогаш клуч
   

  Прикачени фајлови:

  • el barco.jpeg
   el barco.jpeg
   Големина на фајлот:
   11,8 KB
   Прегледи:
   257
 2. tace73

  tace73 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  541
  Допаѓања:
  1.361
  Пол:
  Женски
  Мене многу ми се допаѓа серијава, ја немам фатено отпочеток, но се вклопив. Улис и Аиноа ми се супер пар и се надевам дека ќе бидат заедно. На капетанот му ја пожелувам докторката :) ! Читав дека има и втора сезона, па се надевам дека ќе ја дадат. Се прашувам дали Гамбоа е мртов или ќе „воскресне“???
   
 3. i-v-a-n-4-e

  i-v-a-n-4-e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 август 2011
  Пораки:
  607
  Допаѓања:
  1.116
  Пол:
  Женски
  се надевам дека е мртов затоа што тој е крив за се лошо што им се случува. а и мене исто мн ми се допаѓаат Улис и Аиноа како пар
   
 4. Ingvild

  Ingvild Популарен член

  Се зачлени на:
  4 септември 2012
  Пораки:
  539
  Допаѓања:
  3.409
  Леле,јас ја гледав првата епизода и ептен ми се допадна. :)
  Го чекав утредента,па во средата,во четвртокот,во петокот пак... И многу се разочарав,но не знаев дека го даваат само во Понеделник.
  Превртев се живо и диво,сите можни програми и интернет страници... и на крај ја открив Америка :P
  Сега си го гледам и баш ми е супер. Многу поразличен од другите. :)
  Го обожавам јазикот на кој зборуваат ! :$ :inlove:
   
 5. Jule.Sk

  Jule.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  1.314
  Допаѓања:
  734
  Пол:
  Женски
  Прекрасен е :*
  Го гледав на јутјуб 1 2 и 3 дел а 4 го нема на нет не успеав да го најдам :)
   
 6. tace73

  tace73 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  541
  Допаѓања:
  1.361
  Пол:
  Женски
  Вторава сезона, за разлика од некои серии ми е уште поинтересна. Сега почнуваат да се откриваат многу работи. Имам впечаток дека не е се како што им претставуваат, дека ги користат како експериментални заморчиња!