Форумџика на годината 2020

Бруско (Μπρούσκο) [Сител]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Dream-Girl, 20 јули 2019.

 1. Lima24

  Lima24 Популарен член

  Се зачлени на:
  21 август 2014
  Пораки:
  906
  Допаѓања:
  2.510
  Пол:
  Женски

  Да се надеваме дека ќе го вратат како што си беше, сигурно повеќе луѓе им имаат пишано за ова. Плус можност и јазикот да го научиш :)