1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Бугарски пасош Да или Не?

Дискусија во 'Канта' започната од "Zoki", 5 февруари 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. "Zoki"

  "Zoki" Популарен член

  Се зачлени на:
  2 декември 2016
  Пораки:
  1.030
  Допаѓања:
  9.119
  Пол:
  Машки
  Здраво другари и другарки.
  Ми треба еден совет,подолг временски период се мислам да вадам Бугарски документи,сакам да работам во странство имам добра идеа за бизнис,е сега добивам доста критики од блиски како дека ќе изиграваш предавник,еден ден ќе се каеш и ред други негативни работи.А познавам многу луѓе што извадиле документи бугарски и отидоа во странство да работат.Не дека на мене ми е лошо овде него заслужуваме уште подобро нели.
  Што мислите вие еден совет да ми дадете ве молам?
  Ако темава не е за тука
  (се извинувам)канта слободно
   
  Последна измена: 5 февруари 2017
 2. "Zoki"

  "Zoki" Популарен член

  Се зачлени на:
  2 декември 2016
  Пораки:
  1.030
  Допаѓања:
  9.119
  Пол:
  Машки
 3. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.902
  Зоки веќе има таква тема, читни ги таму мислењата, мислам дека ќе ти помогнат во разрешувањето на дилемата :) Мое мислење е ич не се мисли, секогаш оди за подобро :D
  http://forum.femina.mk/threads/Бугарски-пасоши.2530/
  :d::drunk:
   
 4. "Zoki"

  "Zoki" Популарен член

  Се зачлени на:
  2 декември 2016
  Пораки:
  1.030
  Допаѓања:
  9.119
  Пол:
  Машки
  Се извинувам фала многу на помошта имај убава вечер
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.