1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Булатс во Британски совет

Дискусија во 'Барање работа' започната од Deni87, 9 април 2018.

 1. Deni87

  Deni87 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 април 2018
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  483
  Пол:
  Машки
  Здраво,

  Ќе ве замолам, доколку некој/а има полагано Булатс тест, да ми опише како е полагањето?
  Убаво ја изанализирав веб страната на Британскиот совет и се јавив неколку пати кај нив, но добро ке ми дојдат некои дополнителни информации!
  Ви благодарам