1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Бурни Времиња Осман

Дискусија во 'Канта' започната од Mila00, 13 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Mila00

  Mila00 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 март 2011
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  2
  Драги феминка многу ме интересира што ќе случува во втората сезона од Септември па ако можете на кратко раскажете :P вака со свои зборови а не со линкови и видеа.. Благодарам однапред ;) Инаку серијата ми е супер, какво е вашето мислење? :$
   
 2. thelittle17

  thelittle17 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 август 2010
  Пораки:
  3.749
  Допаѓања:
  8.668
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.