1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Бурни времиња

Дискусија во 'Канта' започната од N1ky, 11 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. N1ky

  N1ky Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 март 2012
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  26
  Незнам колку од вас ја гледаат серијата Бурни времиња. Доколку ја гледате што мислите за Каролин? Дали ја оправдувате нејзината врска со Али?
   
 2. badem4e

  badem4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 април 2011
  Пораки:
  377
  Допаѓања:
  178
  Пол:
  Женски
  Ја пратам онака кога имам време и во никој случај не ја оправдувам ни неа ни али.Ради нив се растури целото семејство.Многу ми е жал за осман душиче.
   
 3. perlaa

  perlaa Популарен член

  Се зачлени на:
  2 декември 2011
  Пораки:
  1.223
  Допаѓања:
  788
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.