1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ВАШЕ МИСЛЕЊЕ ЗА ГИМНАЗИИТЕ ВО СКОПЈЕ

Дискусија во 'Канта' започната од kiko817, 14 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. kiko817

  kiko817 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2013
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  ЈАС СУМ 8мо ОДД И САКАМ ДА СЕ ИНФОРМИРАМ ЗА ГИМНАЗИИТЕ ВО СКОПЈЕ.НА ПРИМЕР ЗА КАРЕВ,ОРЦЕ,ЃОРЃИ.
  ИЗВИНЕТЕ АКО ВЕКЕ ИМА ВАКВА ТЕМА.НО МНОГУ МИ СЕ ВАЖНИ ВАШИТЕ МИСЛЕЊА поззззззззззззз
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.679
  Допаѓања:
  64.974
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.