1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ВЕЧЕРНИ КОМБИНАЦИИ ЗА ВО ВИКЕНД

Дискусија во 'Канта' започната од Bang, 12 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Bang

  Bang Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 мај 2010
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  0
  Ајде кажете што носевте овој петок сабота недела... ;)
   
 2. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.084
  Темата ќе биде заклучена затоа што не поттикнува дискусија,а веќе постои слична тема...
  moda-i-stil/sto-nosevte-denes-t854/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.