ВЕ МОЛАМ АКО МОЖЕ ДА МИ КАЖЕТЕ ЗА СУГС Јосип Броз Тито???

Дискусија во 'Канта' започната од zayn000, 13 јуни 2012.

 1. zayn000

  zayn000 Активен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  ВЕ МОЛАМ АКО МОЖЕ ДА МИ КАЖЕТЕ ЗА СУГС Јосип Броз Тито ако некој учел кои наставни предмети се и какви се наставниците ??? И колку пати во неделата има хемија и физика :sweat: ;( ???
   
 2. dolly.doll

  dolly.doll Популарен член

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  594
  Допаѓања:
  503
  Пол:
  Женски
 3. Breezy

  Breezy Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2011
  Пораки:
  476
  Допаѓања:
  765