1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ВЕ МОЛАМ АКО МОЖЕ ДА МИ КАЖЕТЕ ЗА СУГС Јосип Броз Тито???

Дискусија во 'Канта' започната од zayn000, 13 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. zayn000

  zayn000 Активен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  ВЕ МОЛАМ АКО МОЖЕ ДА МИ КАЖЕТЕ ЗА СУГС Јосип Броз Тито ако некој учел кои наставни предмети се и какви се наставниците ??? И колку пати во неделата има хемија и физика :sweat: ;( ???
   
 2. dolly.doll

  dolly.doll Популарен член

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  594
  Допаѓања:
  504
  Пол:
  Женски
 3. Breezy

  Breezy Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2011
  Пораки:
  476
  Допаѓања:
  765
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.