1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ВИП Велики Брат (VIP Big Brother) [А1]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од LadyE, 30 јануари 2010.

 1. LadyE

  LadyE Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  9
  Го гледате ли шоуто, кој ви е фаворит, навивате ли за нашиот Боки 13 :lol: Пишете :lol:
   
 2. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  Нешо само малку гледав. Поќе ја слушав мајка ми кај шо се гази од смеење. :lol: :lol:
  Ама шознам. А за Боки не навивам не... не од Македонија, ако сака и втор брачед нека ми беше. Нема шанси. Резил жив!
   
 3. LadyE

  LadyE Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  9
  хахахааха да да..ќе не' избрука само :lol:
   
 4. mamicka

  mamicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  27
  MNOGU ME NERVIRA TAKOV VID NA SOU ,NAKAKO MI E MNOGU TURBOFOLK BEZ VRSKA ,MALKU MI E VOAJERSKI DA ZIRKAM VO TUGI ZIVOTI DA GLEDAM KAKO NEKOJ SPIE KAKO JADE, AJ NE BLAGODARAM
   
 5. LadyE

  LadyE Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  9
  епа овие ќе измислат се' и сешто а они за пари или популарност ќе се пријават, без врска, да :?
   
 6. RouZi

  RouZi Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2010
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  0
  Da da gledav kako ne ja navivam za Svabaaaaaaa on kje pobedii :)
   
 7. LadyE

  LadyE Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  9
  хахаха РоуЗи да не ти е омилен он :lol:
   
 8. RouZi

  RouZi Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2010
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  0
  Da da pa toj kje pobediiiii :)
   
 9. LadyE

  LadyE Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  9
  ајде се надеваме еве пуштам среќа твојот фаворит да победи 8) . Поздравче :D
   
 10. RouZi

  RouZi Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2010
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  0
  Falaaaa a koj e tvoj favori :D:D:D
   
 11. LadyE

  LadyE Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  9
  па да ви кажам искрено и не гледам тоа, ме нервираат, али стварно немам фаворит :D
   
 12. RouZi

  RouZi Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2010
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  0
  Hahahahaha ::D:D:D
   
 13. angelce1

  angelce1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 декември 2009
  Пораки:
  387
  Допаѓања:
  234
  Mi se "dopaga" sto ovaa sezona poveke se MLADI :lol: Ne znam,mislam deka ke bide interesno,ekipata e ludilo :lol: od site tamu donekade mi se dopaga Anabela i taa manekenkata sto vleze vtora,barem na prv pogled,pa ke vidime. Inaku ne obozavam da gledam vakvi soua,no ova definivno ke bide zabavno za gledanje,pa i nasiot Boki 13... :lol: :up:
   
 14. LadyE

  LadyE Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  9
  хахаха да да во секој случај со Боки и неговите панделкиии :lol: :lol: :lol:
   
 15. milce

  milce Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  22
  E OVA MI SE CINI KE BIDE MNOGU INTERESNO ZA GLEDANJE.KUTAR NAS BOKI STO LI KE GO SNAJDE SE PRASUVAM.RANO E ZA FAVORIT.MNOGU OTMENO MI DELUVASE TAA TAMARA MISICA STO BILA SO DOLGA KOSA.LEPA LUKIC KOJA MNOGU JA SAKAM MI DELUVASE PREMNOGU PREPOTENTNO I SO PODCENUVANJE GI GLEDASE SITE STO VLEGUVAA.EPTEN BESE PRIMETNA SO FACITE STO GI PRAVESE.NO KE VIDIME STO KE SE SLUCUVA AMA SEPAK NE MOZAM DA GO SVATAM BOKI NAS
   
 16. LadyE

  LadyE Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  9
  јас тоа не гледам, но фатив малце на крајот..да таа старката Лепа Лукиќ е вероватно така ги гледаше као да се не знам Боже штоо :x
   
 17. RouZi

  RouZi Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2010
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  0
  A ti shto imash protiv "starku" a da ne ti smeta ako ti smeta ne gi gledaj i kraj dosta hahahhahahahahaha mala sala :P
   
 18. LadyE

  LadyE Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  9
 19. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.786
  Допаѓања:
  65.478
  Пол:
  Женски
  Ееееј јас не го гледав баш малку само. Не знам баш кој се влезе, ја видов само Лепа Лукич и не ми е јасно што бара она таму ама ајде. А боки за брукање сто посто ќе не избрука, ама будала си е човекот па ваљда ќе се посмееме малку. :D
   
 20. maja8

  maja8 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  2.847
  Допаѓања:
  2.158
  Леле овој Боки не е нормален... како беше облечен хахахххаа. Јас не ги знам баш луѓето што учествуваа, ама ја знам Анабела па за неа навивам :)