1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ВТ ДИЕТ КЛУБ

Дискусија во 'Диети' започната од Super Dora, 26 април 2016.

 1. Super Dora

  Super Dora Нов член

  Се зачлени на:
  26 април 2016
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Здраво Феминки. Нова сум на форумов. Имам проблем со килограмите. Во Битола неодамна отворија нов диет клуб - ВТ диет клуб. Дали имате некакво искуство со ВТ диет клубот?
   
 2. Black angel

  Black angel Нов член

  Се зачлени на:
  8 октомври 2016
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Da jas imam iskustvo i sum zadovolna
   
 3. bonbonka

  bonbonka Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2012
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  25
  Пол:
  Женски
  Nekoja ima iskustvo so lekuvanje na hasimoto so dietata na Vlatko od Bitola?
   
 4. Mamy.

  Mamy. Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 ноември 2018
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  83
  Пол:
  Женски
  Jas iskreno ne sum zadovolna nemav nikakvo podobruvanje jadev raboti koi sto sega drug nutricionist mi kaza deka za tiroidna treba da se odbegnuvaat